Ujváry Sándor: Konyhaművészet. Ujváry Sándor szakácskönyve.I.-II. Bp., [1916], Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam. Korabeli kopott félvászon kötésben