15914.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Vörösmarty összes munkái I. kötet Sajtó alá rendezte Gyulai Pál. Bp.,1884, Méhner Vilmos. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopottas és kissé foltos gerinccel, foltos a címkép lapja, aranyozott lapélekkel.