15912.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I., III., IV. kötet. Theasaurus Anecdoton Hungarorum. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval.