15898.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Kiss József költeményei. Ferenczy Károly, Grünwald Béla, Hollósy Simon, Réti István, Thorma János képeivel. Bp., Révai Testvérek. Javított egészvászon kötés, kopottas állapotban.