15969.
308. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Báró Eötvös József: A Karthausi. Bp., 1901, Révai. Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopottas, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.