Zsolnay retró váza (terv.: Török János), jelzett, apró mázhibákkal, ki... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~8/Zsolnay-retro-vaza-terv-Torok-Janos-jelzett-apro-mazhibakkal-kis-kopasokkal-m-40-5~II1674088
1674088
11144
308
Beschreibung: Zsolnay retró váza (terv.: Török János), jelzett, apró mázhibákkal, kis kopásokkal, m: 40,5 cm
: vörös_iván