Landkarten

Zahl der Lose: 57

cca 1970-1980 Az Egyesült Államok térképe. Rand McNally Panoramic Map of the United States, a hajtások mentén szakadásokkal, a sarkoknál kis sérülésekkel, 87x132 cm./ Rand McNally Panoramic Map of the United States, with damages, 87x132
12823.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1910 Krumpendorf a Wörthi tónál / cca 1910 Krumpendorf am Wörthersee map 75x45 cm
12824.

Rufpreis:
1 000 HUF
1941 Tallián Ferenc: A Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbuszvonalainak átnézeti térképe és vasúti hálózati térképe, két oldalas térkép, Magyar Földrajzi Intézet Rt., 58x33 cm
12825.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Andrees Allgemeiner Handatlas. Negyedik kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1899, Velhagen & Klasing Verlag. Kiadói félbőr kötés, a gerince hiányzik, de a könyvtest egyben van, hiányzó térképekkel (1-4., 61-64.), egy lap szakadt, intézményi bélyegzővel, kissé foltos lapszélekkel./ Half-leather-binding, in german language, damaged, in poor condition.
12826.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
2 db világtérkép, egyik vászon, 110x58 cm
12827.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lázár deák 1528-as térképe, reprint kiadás 1999, 80x55 cm
12828.

Rufpreis:
1 000 HUF
cca 1900-1955 5 db térkép: A Csendes-óceán, Berlin Stadtplan, Karte von Nord-Amerika, Freytags Karte von Serbien, Budapest, különböző állapotban
12829.

Rufpreis:
1 600 HUF
1941 Mezőgazdaságunk irányításának alapjai. Szerk.: Beke László. Bp., Magyar Királyi Földművelésügyi Minisztérium. III. kiadás. Különféle statisztikai térképek magyarázó szövegekkel. Spriálozott papírkötés, viseltes borítóval, szakadt, foltos, kopott borítóval.
12830.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1930 München és környéke vászon autóstérkép kiváló állapotban / München canvas automobile map in nice condition
12831.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF