Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Keramiken~7/Iparmuveszi-Vallalatos-Gorka-fules-talka-mazas-keramia-jelzett-kis-kopassal-25x22-cm~II1670450
1670450
11071
308
Art-ceramics
Beschreibung: Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, 25x22 cm
: vörös_iván