Keramiken Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1671130
11061
308
48000
Art-ceramics
Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztett mázas kerámia, restaurált, jelzett (Nográdverőce), h:18 cm, m:13 cm 1671184
11062
308
5500
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010):Figurás mécsestartó. Kézzel festett mázas kerámia, hibátlan, jelzett, m: 13,5 cm 1670332
11063
308
Art-ceramics
Kumpost Éva (1934-): Kofa. Festett mázas, kerámia, jelzett, hibátlan, m:14 cm 1674216
11064
308
Art-ceramics
Kocsis Erzsébet (?-?): Táncoslány, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 26 cm 1635888
11065
308
15000
Art-ceramics
Gerencsér Anna (?-): Figurák (7 db). Festett mázas kerámia, jelzett, mindegyiken repedés vagy kis lepattanással, m: 14-25 cm
1671132
11066
308
Art-ceramics
Beswick angol art deco páros gyertyatartó, mázas festett kerámia, jelzett, apró lepattanással, m:11 cm, h:15 cm 1671135
11067
308
Art-ceramics
PJ jelzéssel: Szoptató anya. Kézzel festett mázas cserép, apró leptannással, m: 25 cm 1601915
11068
308
Art-ceramics
Gorka pálinkás készlet, kerámia, jelzett (Iparművészeti Vállalat),két kupica javított, h: 32 cm, m: 6 cm, sz: 6 cm 1672874
11069
308
Art-ceramics
Iparművészeti Vállaltos Gorka zodiákus váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:25 cm 1670405
11070
308
Art-ceramics
Iparművészeti Vállaltos Gorka váza, mázas kerámia, jelzett, apró máz hibákkal, m:18,5 cm 1670450
11071
308
Art-ceramics
Iparművészi Vállalatos Gorka füles tálka, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, 25x22 cm 1653034
11072
308
Art-ceramics
Szécsi kerámia: Kendős lány virágcsokorral, kézzel festett részben mázas kerámia, jelzett, kopott, m: 18 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF