Zsille Győző (1925-): Mátravidéke. 9 db eredeti rézkarc egy leporellón... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600012/Zsille-Gyozo-1925-Matravideke-9-db-eredeti-rezkarc-egy-leporellon-matrai-epuletekrol~II1624523
1624523
10304
308
Beschreibung: Zsille Győző (1925-): Mátravidéke. 9 db eredeti rézkarc egy leporellón mátrai épületekről. Dúcon jelezve. Feliratozott, műbőr tékában. 12x17 cm
: vörös_iván