Zillich Pál (?-?): Városrészlet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600012/Zillich-Pal--Varosreszlet-Olaj-vaszon-Jelzett-60x50-cm~II1625439
1625439
10296
308
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,84 EUR , 41,18 USD
Beschreibung: Zillich Pál (?-?): Városrészlet. Olaj, vászon. Jelzett. 60x50 cm
: vörös_iván