Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~600012/Nyilasy-jelzessel-Kislany-portre-olaj-karton-keretben-60C39742-cm~II1614384
1614384
10199
308
Rufpreis:
12 000 HUF 32,43 EUR , 35,29 USD
Beschreibung: Nyilasy jelzéssel: Kislány portré, olaj, karton, keretben, 60×42 cm
: vörös_iván