10088. 308. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
10 000 HUF
0 HUF
Istvánffy Gyula (1857-1943): Holdvilágos vízparton, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett, sérült fa keretben, 13,5×~6 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván