10355. 308. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken 2
14 000 HUF
0 HUF
Bardócz Lajos (1936- ): Levétel a keresztről, vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48,5×32,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván