1948 Házalókönyv, egészvászon kötésben, kissé kopottas belsővel, 16x12... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/308/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Dokument~16/1948-Hazalokonyv-egeszvaszon-kotesben-kisse-kopottas-belsovel-16x12-cm~II1674846
1674846
12056
308
Documents
Beschreibung: 1948 Házalókönyv, egészvászon kötésben, kissé kopottas belsővel, 16x12 cm
: ra