Ezüst ( Ag.) mokkás csésze és csészealj, jelzett, mesterjeggyel (SR),... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Juwelen/Juwelen~500021/Ezust-Ag-mokkas-csesze-es-cseszealj-jelzett-mesterjeggyel-SR-belul-aranyozott-potol~II1664690
1664690
19113
307
140000
Jewellery
Rufpreis:
140 000 HUF 378,38 EUR , 411,76 USD
Beschreibung: Ezüst ( Ag.) mokkás csésze és csészealj, jelzett, mesterjeggyel (SR), belül aranyozott, pótolt üvegbetéttel, nettó:718 g
: vörös_iván