16343.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
10
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, aranyozott lapszélek, belsÅ‘ borÃtólapon kis szakadás ragasztva, egyébként jó állapotban.