Székely Tibor: Mátyás-tér-Rózsadomb. Budapest, 1932, Singer és Wolfner, 240 p. Kiadói félvászon kötés. A szerző által dedikált! A borítója némileg kopott, foltos. A szennylapon névbejegyzésekkel.