16332.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
H. Sienkiewicz: Volodijovszki úr. (A kis lovag). Történeti regény. Fordította Szekrényi Lajos. Bp., é.n., Szent-István Társulat. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kopottas gerinccel, kissé laza fűzéssel.