Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. FordÃtotta Bilkei Ferenc... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500018/Dr-Marx-Ignac-A-katolikus-egyhaz-tortenete-Forditotta-Bilkei-Ferenc-Szekesfehervar-1932~II1406751
1406751
16334
307
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. FordÃtotta Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az elÅ‘zéklapon ceruzás névbejegyzéssel.
: vörös_iván