B. L. Jacot, D. M. B. Collier: Marconi az éter varázslója. A magyar rádió fejlődésének történetével kiegészítette Zakariás János. Fordította Konkoly Kálmán. Bp.,é.n., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.