Bücher: Technik

Zahl der Lose: 38

Kaltenbach: A sportrepülő könyve. Bp., 1942, Wiko. Papírkötésben, jó állapotban.
15664.

Rufpreis:
4 000 HUF
James, Philip C.: A modern kémia. Bp., 1916, Franklin (Ismeretterjesztő könyvtár). Gazdagon díszített vászonkötésben, illusztrációkkal, néhol kissé foltos lapokkal, egyébként szép állapotban.
15665.

Rufpreis:
3 000 HUF
Gibson, Charles R.: A modern villamosság. Bp., 1913, Franklin (Ismeretterjesztő könyvtár). Gazdagon díszített vászonkötésben, számos illusztrációval, néhol kissé foltos lapokkal, egyébként szép állapotban.
15666.

Rufpreis:
3 000 HUF
15667.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. H. Schellen: Der Elektromagnetische Telegraph. Braunschweig, 1867, Friedrich Vieweg und Sohn. Német nyelven. Kiadói félvászon kötésben / In German, half-linen binding.
15668.

Rufpreis:
5 000 HUF
Jalsoviczky Géza: A papirosgyártás és a hozzávaló gépek. Bp., 1909, Pátira. Kissé kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
15669.

Rufpreis:
1 000 HUF
Prohászka János: Esztergályosok és marósok zsebkönyve. Különös tekintettel a menetszámításra. Bp.,(1917),Népszava, 164 p. Harmadik, bővített kiadás. Korabeli félvászon-kötés.
15670.

Rufpreis:
1 200 HUF
Horváth Árpád: Camera obscura. A fényképezés és a film története. Bp., 1965, Táncsics Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15671.

Rufpreis:
1 000 HUF
15672.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kádár G.: Rádióvevőkészülékek kapcsolásai. Bp., 1966. Műszaki
15673.

Rufpreis:
1 000 HUF
15674.

Rufpreis:
2 000 HUF
Samter, Heinrich: Das Reich der Erfindungen. Berlin, 1898, Herlet. Kopott, foltos, díszes vászonkötésben.
15675.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF