Tétel

Rufpreis:

28 000 HUF

Beschreibung:

Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, néhány lapszélén javítással, két lapon lapközepi hiánnyal, katonai jellegű bejegyzésekkel néhány képnél, valamint névbejegyzéssel: Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok), német nyelven. Német nyelvű könyv az osztrák-magyar lovassoportról, számos katonai és magyar vonatkozással. / Large book about horse-riding, racing and breeding. Half-linen-binding, damaged, 7 full sized tables are missing. in German.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor