15010.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
6 000 HUF
Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba. Bp., 1908, Lampel R. Kk. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, képekkel, mellékletekkel, jó állapotban.