Chun Károly: Mélytengerek világa. Bp., Lampel R. Kk. Aranyozott gerinc... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~500001/Chun-Karoly-Melytengerek-vilaga-Bp-Lampel-R-Kk-Aranyozott-gerincu-kiadoi-egeszvaszon-kC3~II1661041
1661041
15013
307
4600
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Chun Károly: Mélytengerek világa. Bp., Lampel R. Kk. Aranyozott gerincű kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
: tánczos_gábor