15563.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Reinke, [Friedrich Berthold]: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919, Universitas Könyvkiadó Társaság. Sérült gerincű félvászon kötésben.