Hausenstein, Wilhelm: Fra Angelico. München, 1923, Kurt Wolff Verlag. Surányi Gyula (1899-1958) gyermekgyógyász orvos ex libris bélyegzőjével és névbejegyzésével. Kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.