Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 107

Országos Magyar Kir. Iparművészeti Iskola 1912-1913. évkönyve. Szerk. Czakó Elemér. (Bp. 1913. Orsz. M. Kir. Iparműv. Isk.) 1 sztl. lev. 29 l. 24 t. (képanyag, részben színes, kétoldalas). Későbbi, karton védőborítóval
15381.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1892-1919, Bp., 2003, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában.
15382.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Kieselbach Tamás (szerk.): Modern magyar festészet 1919-1964, Bp., 2004, Kieselbach Tamás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval, kiadói bontatlan zsugorfóliában.
15383.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Don-Lovas-Pogány: Új magyar művésznévtár I-II. kötete (A-K, L-ZS), h. n., 2006, DecoArt Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15384.

Rufpreis:
1 000 HUF
Parti Nagy Lajos-Kaiser Ottó: Zsolnay jubileumi album. h. n., 2004, Alexandra. Kiadói kartonált papírkötésben, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
15385.

Rufpreis:
1 000 HUF
Koós Judith: Style 1900. A szecessziós iparművészet Magyarországon. Bp., 1979, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval.
15386.

Rufpreis:
4 000 HUF
15387.

Rufpreis:
8 000 HUF
Hevesy Iván: A futurizmus, expresszionizmus és kubizmus művészete. 44 képpel. Gyoma, 1922. Kner Izidor. 115 p. Kiadói katonált papírkötésben. sérült gerinccel
15388.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Don Péter - Pogány Gábor: Magyar szoborkészítők jelzéstára. Bp., 2003, Auktor. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15389.

Rufpreis:
1 600 HUF
Barcsay Jenő: Anatomy for the artists. Bp., 1967, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, belső címlap hiánnyal./ Linen-binding, with inner cover missing in English
15390.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Zimmermann Ágoston: A lovas-szobrok lovai. Adatok a ló plasztikus ábrázolásához. Bp.,1928, Hungária, 56 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója foltos, a kötése sérült, javított, az utolsó oldala hiányos.
15391.

Rufpreis:
2 000 HUF
9
Magdalena Droste: Bauhaus. 1919-1933. Bp., 2003, Taschen / Vince. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15392.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF