Verne Gyula: A Chancellor. FordÃtás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd ra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500016/Verne-Gyula-A-Chancellor-Forditas-Csillay-Kalman-Geiger-Richard-rajzaival-Budapest-1944-~II1660095
1660095
15925
307
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Verne Gyula: A Chancellor. FordÃtás: Csillay Kálmán. Geiger Richárd rajzaival. Budapest,[1944], Forrás Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt., 204 p. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borÃtóval.
: tánczos_gábor