16003.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Frajerman: A halász fia és más elbeszélések. Fordította Faragó László. Intézményi bélyegzővel.;Bazsov: A titok. Fordította G. Beke Margit. Bp., 1950-1956, Magyar-Szovjet Társaság Kiadója Új Magyar Könyvkiadó. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány rajzot kiszíneztek.