Tóth Ede válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Garay Ákos rajzaival. Bp., 1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel.