Magyar remekírók sorozat 5 kötete:
Deák Ferenc munkáiból I-II.
Tompa Mihály munkáiból I-III.
Bp., 1902-1906, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, márványozott lapélekkel.