Magyar Irodalom Jelesei sorozat 15 kötete. Bp.,1931-1939,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, változó, többnyire kissé kopottas állapotban, az első lapokon kis hiányokkal.