Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-dÃjas Ãró elÅ‘szav... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500016/Kovacs-Attila-Doktor-bacsi-mesei-Szabo-Pal-Kossuth-dijas-iro-eloszavaval-A-cimlapot-e~II1641071
1641071
16152
307
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Kovács Attila: Doktor bácsi meséi. Szabó Pál Kossuth-dÃjas Ãró elÅ‘szavával. A cÃmlapot és az illusztrációkat Gábor Éva és Zombori Éva készÃtették. Bp., 1958, Medicina, 252 p+5 egészoldalas szÃnes illusztrációval. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopottas illusztrált félvászon-kötés.
: tánczos_gábor