Harminc év 1877-1907. A "Budapest" jubileumi albuma. Írták a "Budapest" volt és jelenlegi munkatársai. Budapest,[1907], Wodianer F. és Fiai Műintézete. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói festett, aranyozott, szecessziós egészvászon-kötésben jó állapotban