16067.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Hana Ponická: Kisdugó. Fordította Nagy Erzsébet. Bozena Hajduciková illusztrációival. Pozsony, 1963, Szlovákiai Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.