15870.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Hamvas József: Mesés történetek. Ifjusági elbeszélések. Rábai Zsigmond rajzaival. Szentgotthárd, 1911, Wellisch Béla, 80+1 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, szövegközti rajzokkal, a tartalomjegyzék lapja kijár, számos ceruzás és tollas aláhúzással, a címlapon névbejegyzéssel.