Guiseppe Verdi: Aida. Dalmű négy felvonásban. Szövegét írta A. Ghislanzoni. Fordította: Zoltán Vilmos. Bp., é.n, Rózsavölgyi és Társa Cs. és Kir. Udvari Zeneműkereskedés Kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.