16110.
307. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
Dr. Baerwald Richard: Okkultizmus és spiritizmus a természettudomány megvilágításában. Fordította Fülöp Zsigmond. Bp., 1926, Natura. (Otthon ny.) 320 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé foltos lapszélekkel, foltos hátsó szennylappal, de egyébként jó állapotban.