11180. 307. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 600 HUF
0 HUF
Hollóházi süteményes készlet: 6 db tányér, d: 16,5 cm, 1 db nagy tál, 27,5×25,5 cm, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván