Réti Mátyás (1922-2002): Tiszadobi kastély. Linó, papír, jelzett, üve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/307/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~2/Reti-Matyas-1922-2002-Tiszadobi-kastely-Lino-papir--jelzett-uvegezett-keretben-25x35-~II1661642
1661642
10195
307
Beschreibung: Réti Mátyás (1922-2002): Tiszadobi kastély. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25x35 cm
: vörös_iván