1897 A Budapesti Napló Karácsonyi Albuma 1897. A huszadik század asszonya./ifj. Ábrányi Kornél: Iván/ A Budapesti Napló története. Bp., Pátria-ny., 81+6 p. Papírkötésben, sérült, javított gerinccel, de belül jó állapotban.