30598.
306. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Semmelweis Ignác, Fodor József és Korányi Sándor" jelzett Ag emlékérmek, mind sérült, plombált ÁPV tokban (16,14g/16,01g/16,03g/0.925/32mm) T:2(PP) patina