1936. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" aranyozott fém díjérem, m... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~200019/1936-MOVE-Magyar-Orszagos-Vedero-Egylet-aranyozott-fem-dijerem-mellszalagon-hatoldalon~II1652750
1652750
31112
306
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: 1936. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet)" aranyozott fém díjérem, mellszalagon, hátoldalon gravírozva. "ARKANZAS BUDAPEST VÁCZI UCCA 20" gyártói tokban (30mm) T:2 kopott aranyozás
: ttg