Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 67

~1910. Világosság Kerékpár Kör Budapest 1908 jelzett Ag díjérem szalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.:26,88g/0.800/47mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény hajlott
31099.

~1910. "Világosság Kerékpár Kör Budapest 1908" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:26,88g/0.800/47mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény hajlott

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
~1910-1920. M.Á.V. Gépgyári Sportkör - A M.Á.V. Gépgyára Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre jelzett Ag díjérem szalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.:24,44g/0.800/47mm) T:2,2- patina
31100.

~1910-1920. "M.Á.V. Gépgyári Sportkör - A M.Á.V. Gépgyára Munkásainak Irodalmi és Önművelődési Köre" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:24,44g/0.800/47mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
1912. Magyar Kerékpáros Szövetség jelzett Ag díjérem sas ábrázolású díszítménnyel, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozás 30km 1912. II/29. I. (Br.:34,95g/0.800/50mm) T:2,2- patina
31101.

1912. "Magyar Kerékpáros Szövetség" jelzett Ag díjérem sas ábrázolású díszítménnyel, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel, hátoldalán gravírozás "30km 1912. II/29. I." (Br.:34,95g/0.800/50mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
~1912. Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899 jelzett Ag díjérem szalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.:34,81g/0.800/49mm) T:2,2- patina
31102.

~1912. "Fővárosi Kerékpár Egylet - 1899" jelzett Ag díjérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:34,81g/0.800/49mm) T:2,2- patina

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
~1920. Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915. jelzett Ag sportérem szalagon, S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.:27,46g/0.800/48mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény kissé hajlott
31103.

~1920. "Vándor Kedv Kerékpárkör Budapest 1896 / A Magyar Hazáért 1914-1915." jelzett Ag sportérem szalagon, "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.:27,46g/0.800/48mm) T:2,2- patina, peremdíszítmény kissé hajlott

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
~1920-1940. DVTK (Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Köre) zománcozott fém turista jelvény (30x36mm) T:1-
31104.

~1920-1940. "DVTK (Diósgyőr-Vasgyári Testgyakorlók Köre)" zománcozott fém turista jelvény (30x36mm) T:1-

Rufpreis:
3 000 HUF
15
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1930. Sanctus Emericus / Az ország ereje a tiszta ifjuság Szent Imrét ábrázoló Br jelvény LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:2
31105.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930. Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya Br kitüntetés füllel. A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER! Szign.: BERÁN N. (31mm) T:2 ph.
31106.

~1930. "Magyar Vöröskereszt Ifjúsági Osztálya" Br kitüntetés füllel. "A MAGYAR VÖRÖS KERESZT IFJÚSÁGI OSZTÁLYA / MACTE NOVA VIRTUTE PUER!" Szign.: BERÁN N. (31mm) T:2 ph.

Rufpreis:
4 000 HUF
~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja aranyozott fém díjérem füllel (2x) (35mm) T:2 patina
31107.

~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" aranyozott fém díjérem füllel (2x) (35mm) T:2 patina

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930. Gödöllő 938 Br lövész díjérem füllel (38mm) T:2,2-
31108.

~1930. "Gödöllő 938" Br lövész díjérem füllel (38mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 200 HUF
~1930-1940. Makói Magyar Királyi Állami Csanád Vezér Gimnázium Br sapkajelvény, eredetileg zománcozott T:3 súlyos zománchiány
31109.

~1930-1940. "Makói Magyar Királyi Állami Csanád Vezér Gimnázium" Br sapkajelvény, eredetileg zománcozott T:3 súlyos zománchiány

Rufpreis:
800 HUF
~1930-1940. PEAC E (Pécsi Egyetemi Sport Club?) zománcozott gomblyukjelvény (13x15mm) T:2
31110.

~1930-1940. "PEAC 'E' (Pécsi Egyetemi Sport Club?)" zománcozott gomblyukjelvény (13x15mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF