16024.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Matolcsy Andor: Start. Turul Szépmíves Könyvek. Bp., é.n., Turul. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.