16027.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
Szántó György: Öt fekete holló. Budapest, é.n., Tibor Könyvkiadó Vállalat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas gerinccel, és borítóval.