15996.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Sven Hedin: Belső- Ázsia küszöbén. 1890-1891. Fordította Halász Gyula. Világjárók. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, egy kijáró lappal, fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva.