J. Z. Novák: Tapsi Matyi a jégen. Josef Kábrt rajzaival. Fordította Zádor Margit. Prága, 1964, Artia. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, kissé foltos címoldallal.