Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500017/Genius-kis-lexikona-Nyolcszaz-keppel-es-harmincket-mumelleklettel-Bp-1933-Genius-Kiadoi~II1473864
1473864
16049
306
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Genius kis lexikona. Nyolcszáz képpel és harminckét műmelléklettel. Bp., 1933, Genius. Kiadói foltos egészvászon kötés, laza fűzéssel, kissé sérült kötéssel.
: moldován_péter